27
Вересень
2012

cayadm | Установчий з’їзд адвокатів України, проекти установчих документів

27 вересня 2012 року відбулося чергове спільне засідання робочих груп з підготовки проектів документів адвокатського самоврядування на установчий з’їзд адвокатів України, організоване представниками найбільших юридичних громадських організації України, що має на меті реалізацію положень нового Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Читати далі →

20
Вересень
2012

cayadm | Установчий з’їзд адвокатів України, проекти установчих документів

20 вересня 2012 року відбулося чергове засідання круглого столу, організоване представниками найбільших юридичних громадських організації України, стосовно питань реалізації нового Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що набув чинності 15 серпня 2012 р.

Учасники круглого столу: Лідія Ізовітова – Президент Спілки адвокатів України, Інна Рафальська…

Читати далі →
10
Вересень
2012

cayadm | підвищення кваліфікації адвокатів, медичне право, Академія адвокатури України

За ініціативи Івано-Франківської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в області (С.Квочак) та обласного відділення Спілки адвокатів України (В.Натуркач) разом з Академією адвокатури України (м.Київ) 13-14 вересня у Івано-Франківську відбудеться семінар-практикум «Застосування законодавства України про охорону здоров’я. Методики захисту прав і законних інтересів пацієнтів, медпрацівників…

Читати далі →
06
Вересень
2012

cayadm | проекти установчих документів, адвокатське самоврядування

06 вересня 2012 року відбулось засідання круглого столу, організоване представниками найбільших юридичних громадських організації України, стосовно питань реалізації нового Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що набув чинності 15 серпня 2012 р.

Його учасники - Лідія Ізовітова (президент Спілки адвокатів України), Марія Островська (член законопроектної комісії…

Читати далі →
06
Вересень
2012

cayadm |

Шановна Ольго Леонідівно!

Від імені Спілки адвокатів України та себе особисто прийміть найщиріші вітання з Днем народження! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, піднесеного настрою, успіхів у справах, родинного миру і злагоди, вагомих здобутків та плідної діяльності.

Нехай щедра земля дарує Вам своє тепло, а доля надсилає щирі…

Читати далі →