19
Грудень
2011

cayadm |

Шановні колеги!

Від імені Правління Спілки адвокатів України та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди нашого професійного свята дня адвоката.

Це свято об’єднує нас усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав і свобод громадян, нас – хто сприяє зміцненню демократичних інститутів в незалежній…

Читати далі →
16
Грудень
2011

cayadm |

Щиро вітаємо Лідію Павлівну Никифорчук, виключно порядну і чесну людину, адвоката м. Одеси, члена Президії Одеської обласної колегії адвокатів, атестаційної палати КДКА Одеської області з перемогою у номінації Спілки адвокатів України «Адвокат 2011 року».

Вдячні за щедрість!…

Читати далі →
10
Грудень
2011

cayadm |

10 грудня 2011 року у рамках Школи підвищення адвокатської майстерності відбувся тренінг для адвокатів-членів Севастопольського відділення САУ «Ефективні переговори» і «Майстер публічних виступів». Майстер-клас був проведений експертом в галузі переговорів, бізнес-тренером Володимиром Жерновим (м.Київ).

40 севастопольських адвокатів взяли участь у тренінгу, в ході якого у кожного з них…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

На виконання статутних завдань Спілка адвокатів здійснює Програму зі створення належних умов для активної професійної і громадської діяльності адвокатів, впровадження науково-технічних засобів в адвокатську діяльність. Ця програма була ініційована у червні 2006 року з метою, зокрема, облаштування в кожному суді кімнати адвокатів, де б вони могли знайомитися з матеріалами справи, працювати з документами…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

10 грудня 2011 року, в Міжнародний день прав людини, розпочнеться місячник надання безоплатної правової допомоги, який Спілка адвокатів України традиційно проводить до Дня адвокатури України.

У період з 10 грудня 2011 року по 10 січня 2012 року безоплатне консультування громадян здійснюватиметься регіональними відділеннями САУ у такому режимі:

Київ

  • вул.…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України від імені організаційного комітету з питань організації святкування Дня адвокатури України, який включає: ВККА та регіональні КДКА, Спілку адвокатів України, Союз юристів України, Асоціацію адвокатів України, Асоціацію правників України та Раду адвокатів України наступним листом інформує:

1.Урочисте…

Читати далі →