19
Грудень
2011

cayadm |

Шановні колеги!

Від імені Правління Спілки адвокатів України та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди нашого професійного свята дня адвоката.

Це свято об’єднує нас усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав і свобод громадян, нас – хто сприяє зміцненню демократичних інститутів в незалежній…

Читати далі →
16
Грудень
2011

cayadm |

Щиро вітаємо Лідію Павлівну Никифорчук, виключно порядну і чесну людину, адвоката м. Одеси, члена Президії Одеської обласної колегії адвокатів, атестаційної палати КДКА Одеської області з перемогою у номінації Спілки адвокатів України «Адвокат 2011 року».

Вдячні за щедрість!…

Читати далі →
10
Грудень
2011

cayadm |

10 грудня 2011 року у рамках Школи підвищення адвокатської майстерності відбувся тренінг для адвокатів-членів Севастопольського відділення САУ «Ефективні переговори» і «Майстер публічних виступів». Майстер-клас був проведений експертом в галузі переговорів, бізнес-тренером Володимиром Жерновим (м.Київ).

40 севастопольських адвокатів взяли участь у тренінгу, в ході якого у кожного з них…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

На виконання статутних завдань Спілка адвокатів здійснює Програму зі створення належних умов для активної професійної і громадської діяльності адвокатів, впровадження науково-технічних засобів в адвокатську діяльність. Ця програма була ініційована у червні 2006 року з метою, зокрема, облаштування в кожному суді кімнати адвокатів, де б вони могли знайомитися з матеріалами справи, працювати з документами…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

10 грудня 2011 року, в Міжнародний день прав людини, розпочнеться місячник надання безоплатної правової допомоги, який Спілка адвокатів України традиційно проводить до Дня адвокатури України.

У період з 10 грудня 2011 року по 10 січня 2012 року безоплатне консультування громадян здійснюватиметься регіональними відділеннями САУ у такому режимі:

Київ

  • вул.…

Читати далі →
09
Грудень
2011

cayadm |

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України від імені організаційного комітету з питань організації святкування Дня адвокатури України, який включає: ВККА та регіональні КДКА, Спілку адвокатів України, Союз юристів України, Асоціацію адвокатів України, Асоціацію правників України та Раду адвокатів України наступним листом інформує:

1.Урочисте…

Читати далі →
23
Листопад
2011

cayadm |

Правління Спілки адвокатів України прийняло рішення про утворення робочої групи з питань опрацювання Спільного висновку щодо проекту Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» Венеціанської комісії та Дирекції з питань правосуддя та людської гідності у складі Генеральної Дирекції з прав людини та верховенства права Ради Європи, прийнятого Венеціанською Комісією на 88-й Пленарній…

Читати далі →
20
Листопад
2011

cayadm |

19 листопада відбувся VII Звітно-виборний з'їзд Спілки адвокатів України.

У своїй доповіді про здобутки Спілки за звітний період президент САУ Тетяна Варфоломеєва зупинилася на 25 програмах, які - відповідно статутних завдань організації - реалізовувались протягом останніх років.

Делегати з'їзду тривалими оплесками подякували Тетяну Вікторівну Варфоломеєву за багаторічну…

Читати далі →
18
Листопад
2011

cayadm |

11 листопада 2011 р. в Академії адвокатури України відбувся Круглий стіл «Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення», організаторами якого виступили Українська Православна Церква, Інститут медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, Українське Відділення Кафедри ЮНЕСКО з біоетики та Український медичний клуб. Ці та інші проблеми були обговорені…

Читати далі →
18
Листопад
2011

cayadm |

Підвищення адвокатами своєї кваліфікації - це вимога часу. Медичне і фармацевтичне право - один з важливих напрямів, за яким адвокати, а також юристи юридичних фірм і, безперечно, юрисконсульти закладів охорони здоров'я, потребують підвищення своєї кваліфікації.

Академія адвокатури України вже давно і успішно проводить заходи щодо цього. Так, наприклад, ще у 2007 році нею спільно з Українською…

Читати далі →