24
Жовтень
2008

cayadm |

У зустрічі з представниками USAID, що відбулася 24 жовтня, взяла участь президент Спілки адвокатів України, ректор Академії адвокатури України Варфоломеєва Т.В., яка поділилася з присутніми думками щодо реформи юридичної освіти, а також з приводу реформи адвокатури України і шляхів підвищення кваліфікації адвокатів.Читати далі →
24
Жовтень
2008

cayadm |

Президент САУ, ректор Академії адвокатури України Варфоломеєва Т.В. зустрілася 24 жовтня з представниками ОБСЕ щодо участі Спілки адвокатів та Академії адвокатури в програмах надання правової допомоги окремим категоріям громадян та у навчальних програмах.

Читати далі →
21
Жовтень
2008

cayadm |

Збільшити

Робочий момент засідання

Майже місяць минув відтоді, як 24 – 25 вересня у Києві відбулося перше засідання Міжнародної науково-експертної ради адвокатури (МНЕРА), створення…

Читати далі →
21
Жовтень
2008

cayadm |

У Конференції Міжнародної асоціації правників (IBA), членом якої є Спілка адвокатів України, яка проходила з 12 по 17 жовтня в Аргентині (м. Буенос-Айрес), взяв участь член Ради і Правління Спілки, голова комісії САУ з міжнародних зв’язків Андрій Костін.

Читати далі →
09
Жовтень
2008

cayadm |

На початку жовтня віце-президент Спілки адвокатів України П.А.Бойко перебував у складі делегації у Вільнюсі, де знайомився з діяльністю Литовської адвокатури, яка пройшла реформування, котре у Адвокатури України ще попереду. Відбулися зустрічі з литовськими колегами, зокрема, головою Адвокатури Литви Леонасом Віргиніусом Папіртісом, з головою Комітету з питань права і правопорядку Сейму Литви…

Читати далі →
08
Жовтень
2008

cayadm |

8 жовтня в Міністерстві юстиції відбулася Урочиста конференція «Український юрист: професійна і соціальна відповідальність» з нагоди професійного свята – Дня юриста.
Міністр юстиції України, Голова Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права Микола Оніщук говорив про Українську юстицію – проблеми і пріоритети діяльності на шляху до правової держави.
Посол…

Читати далі →
08
Жовтень
2008

cayadm |

Поздоровляємо членів Спілки адвокатів України адвокатів ГОЛЯНДА Юхима Ілліча (м.Харків) та ЦУНЯКУ Володимира Йосиповича (м.Рівне).з присвоєнням почесного звання «Заслужений юрист України»

Читати далі →
08
Жовтень
2008

cayadm |

Вітання Президента України юристам України

Шановні друзі!

Щиро вітаю із професійним святом – Днем юриста.

Ваша праця надзвичайно важлива для утвердження й розвитку демократії в українській державі. Ви виконуєте почесну місію – щодня боретеся за справедливість, за торжество закону, за честь, права і свободу людини.

Бути правником – значить вкладати…Читати далі →
07
Жовтень
2008

cayadm |

Напередодні професійного свята Дня Юриста Союз юристів України, який у 1997 році разом із Міністерством юстиції та Спілкою адвокатів України ініціював встановлення цього свята в Україні, провів урочисту церемонію нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Юрист року – 2008». Найвідоміші юристи зібралися на цьому святі. Голова Спілки юристів України Валерій Євдокімов поздоровив…

Читати далі →