23
Квітень
2008

cayadm |

23 квітня відбувся Другий дистанційний відео-семінар з питань сімейного права (До Міжнародного Дня сім'ї), зорганізований Академією адвокатури України та Спілкою адвокатів України. В ньому одночасно взяли участь адвокати, які знаходилися в студіях у Донецьку, Кіровограді, Києві, Рівному, Севастополі, Ужгороді, Харкові. Про судову практику і актуальні питання застосування законодавства…

Читати далі →
21
Квітень
2008

cayadm |

Американська асоціація юристів "Ініціатива з верховенства права" в Україні (АВА-ROLI Україна) провела 21 квітня експертне обговорення проекту концепції реформування юридичної освіти. На запрошення американської сторони в засіданні взяла участь ректор Академії адвокатури України, президент САУ Т.Варфоломеєва.

Читати далі →
18
Квітень
2008

cayadm |

18 квітня за рішенням Всеукраїнської наради голів регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури за участю членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України була створена робоча група з розробки пропозицій щодо законопроектів про адвокатуру. Головою Робочої групи став голова ВККА Висоцький В.І.

Читати далі →
15
Квітень
2008

cayadm |

На запрошення Посольства Франції президент САУ взяла участь в офіційній зустрічі з Омбудсманом Франції Жан-Полем Делєвуа. Під час двогодинної бесіди обговорювався широкий спектр проблем, зокрема, щодо судової реформи в Україні, дотримання прав людини, демократичного розвитку адвокатури, надання безоплатної правовоїї допомоги.

Читати далі →
14
Квітень
2008

cayadm |

Президент САУ Варфоломеєва Т.В., член правління САУ Гревцова Р.Ю. взяли участь в урочистих заходах, присвячених 10-річчю заснування інституції Уповноваженого ВР з прав людини та 60-річчю Загальної декларації прав людини на запрошення Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової - в урочистому пленарному засіданні Міжнародної конференції…

Читати далі →
10
Квітень
2008

cayadm |

На інавгураційній промові Почесного доктора Національного університету "Києво-Могилянська академія" Судді Федерального Суду США Богдана Футея була присутня ректор Академії адвокатури України, президент САУ Варфоломеєва Т.В. на його запрошення. Тема доповіді - "Верховенство права і демократія в Україні: Крок вперед чи назад?"

Читати далі →
09
Квітень
2008

cayadm |

Народний депутат України, голова підкомітету з питань організації та діяльності органів юстиції, нотаріату, адвокатських об'єднань та надання правової допомоги громадянам Ю.Р.Мірошниченко зустрівся з представниками громадських організацій, що поставили підписи під Меморандумом про концептуальні положення щодо реформування законодавства про адвокатуру. Відбулася важлива…

Читати далі →
08
Квітень
2008

cayadm |

8 квітня відбулася погоджувальна нарада представників САУ і АПУ. Обговорювалися чотири розбіжності у позиціях, висловлених у Меморандумі про концептуальні положення щодо реформування законодавства про адвокатуру, погодженому САУ і АПУ 29 лютого 2008 р. У нараді взяв участь заступник голови Союзу юристів України Курдельчук Д.М. До Меморандуму продовжують приєднуватися юридичні організації.

Читати далі →
06
Квітень
2008

cayadm |

В Одесі 2 квітня відбувся вперше в Україні Майстер-клас видатного сучасного адвоката Й.Бронза, імя якого внесено в Золоту книгу адвокатури України. У присутності своїх колег з різних регіонів, студентів Академії адвокатури України він вимовив незабутню промову, яка буде у найближчий час опублікована.

Читати далі →
05
Квітень
2008

cayadm |

Спілка адвокатів провела 2 вересня в Одесі Всеукраїнську нараду адвокатів. На обговореня були винесені найактуальніші зараз теми про Меморандум про концептуальні положення щодо реформування законодавства про адвокатуру, погоджені САУ та АПУ, а також про ініціативу Міністра юстиції М.Онищукка щодо уніфікації професії. У Всеукраїнській нараді взяли участь члени САУ з різних регіонів…

Читати далі →