23
Грудень
2007

cayadm |

Враховуючи висловлені адвокатами пропозиції щодо прийняття Академією адвокатури на себе функцій головного наукового центру з розробки теоретичних проблем адвокатури і впровадження наукових розробок в практику, Академією запроваджено постійно діючий Круглий стіл з проблем адвокатури, який провадитиметься з січня 2008 року щомісяця у третю п\'ятницю за сприяння Спілки адвокатів України. ?

Читати далі →
22
Грудень
2007

cayadm |

Відбулося робоче засідання Міжнародної науково-експертної ради адвокатури, створення якої було ініційоване Спілкою адвокатів України на початку року. Запрошені представники адвокатур європейських країн дали згоду на участь в роботі МНЕРА. Ведуться переговори з подальшого розширення учасників від України та їнших держав.

Читати далі →
22
Грудень
2007

cayadm |

Члени правління Спілки адвокатів України під час проведення Круглого столу 15 грудня 2007 року вийшли з ініціативою відновити роботу створеної у червні 2006 року Спілкою адвокатів України комісії з підготовки законопроекту"Про адвокатуру"та розробки пропозицій щодо врегулювання проблем адвокатської діяльності.

Читати далі →
21
Грудень
2007

cayadm |

У прямому ефірі радіо Ера вранці 20 грудня виступила президент САУ Варфоломеєва Т.В., котра відповіла на питання ведучої щодо здійснення адвокатської професії, а також на дзвінки в студію. Цілий день лунали дзвінки у Спілку адвокатів і всім бажаючим Варфоломеєва Т.В. надала правові консультації.

Читати далі →
20
Грудень
2007

cayadm |

Спілка адвокатів України запросила членів КДКА і ВККА та Асоціацію правників України увійти до складу створеної САУ у червні 2007 р. комісії з підготовки законопроекту «Про адвокатуру» та розробки пропозицій щодо врегулювання проблем адвокатської діяльності, а також до участі у щомісячних Круглих столах з проблем адвокатури, які проводитиме з січня 2008 р. у кожну третю п'ятницю Академія адвокатури…

Читати далі →
20
Грудень
2007

cayadm |

Голова Спілки юристів України Євдокімов В.О. вручив членам САУ Варфоломеєвій Т.В. і Ковбасинській Г.В. нагороду про присвоєння почесного звання Видатний юрист України за особисті видатні досягнення в області законотворчої діяльності, освіти, науки, пропаганди юридичних знань, практичного застосування права, активну участь у суспільному житті, становлення правової держави та реального втілення принципу…

Читати далі →
20
Грудень
2007

cayadm |

День адвокатури відзначався в цьому році вшосте. Традиційний Зимовий адвокатський бал відбувся цього разу у ресторані Київ, на Печерську, де зібралися майже двісті адвокатів з Києва та різних регіонів України. Присутні гості- народні депутати України, судді, прокурори, представники державних органів тепло поздоровили адвокатів із святом.

Читати далі →
19
Грудень
2007

cayadm |

Адвокати з різних регіонів України були присутні на презентації програм нового Всеукраїнського інституту підвищення кваліфікації адвокатів при Академії адвокатури України, що відбулася у День адвокатури.

Читати далі →
18
Грудень
2007

cayadm |

Книга віце-президента САУ Бойка П.А. "Адвокатські хроніки" викликала жвавий інтерес не тільки у загального кола читачів, але й у професіоналів. 18 грудня, напередодні професійного свята адвокатів, відбулася її презентація, на якій побували не тільки студенти Академії адвокатури України, а й члени правління САУ - адвокати з Донеччини.

Читати далі →
15
Грудень
2007

cayadm |

Члени правління САУ Варфоломеєва Т.В., Жуковська О.Л., Гревцова Р.Ю., Бузаджи К.М. зустрілися з членом РЕСО комітету ССВЕ Джероен Брауером і мали з ним двогодинну бесіду щодо питань організації адвокатури, здійснення адвокатської професії тощо.

Читати далі →