28
Вересень
2007

cayadm |

Відбулося перше засідання комітету САУ з медичного права. До його складу увійшли адвокати Р.Гревцова, Ю.Моторний, В.Коворотний, А.Чабаненко, З.Шевченко та інші.

Читати далі →
28
Вересень
2007

cayadm |

САУ сумісно з Українською медико-правовою асоціацією та Академією адвокатури України та Благодійним фондом "Крок у майбутнє" провели 26 вересня круглий стіл "Юридичні питання захисту прав та інтересів ВІЛ-позитивних осіб".

Читати далі →
17
Вересень
2007

cayadm |

Програму з надання правової допомоги ВІЛ-позитивним особам виконують члени Луганського та інших обласних відділень САУ. Нещодавно віце-президент САУ Коворотний В.І. (Луганськ) разом з іншими адвокатами стали учасниками спеціального тренінгу в Пущі Водиці.

Читати далі →
13
Вересень
2007

cayadm |

З 10 по 12 вересня 2007 року в Палаці Націй ООН у Женеві (Швейцарія) відбулось друге засідання Цільової групи з доступу до правосуддя, яка утворена сторонами Конвенції для її популяризації та вивчення практики застосування. За сприяння Ради Європи у засіданні прийняв участь член правління – голова комісії з міжнародних зв’язків Спілки адвокатів України Андрій Костін.

Перший…

Читати далі →
08
Вересень
2007

cayadm |

У межах Програми САУ з підвищення кваліфікації адвокатів 8 вересня у Севастополі відбувся навчальний семінар для членів САУ, в якому взяли участь адвокати з різних регіонів України.

Читати далі →